O Firmie

FRATEX Łukasz Frączkiewicz

Jesteśmy firmą działającą w Łodzi, specjalizującą się w wysyłkowej sprzedaży tkanin . Zgodnie z naszym hasłem:

My nie owijamy w bawełnę - my ją sprzedajemy.

nie stawiamy żadnych barier, realizując każde zamówienie zgodne z potrzebami naszych Klientów. Działamy szybko, sprzedajemy po niskich cenach i budujemy trwałe relacje z naszymi odbiorcami. Obsługujemy tak, jak sami chcielibyśmy być obsłużeni. Zapraszamy i zachęcamy wszystkich do zakupu naszych różnorodnych, bezpiecznych dla zdrowia tkanin

Szybka i bezproblemowa realizacja

Wysokie standardy współpracy

Szeroki wybór materiałów

Bogactwo wyboru

W naszej ofercie posiadamy tkaniny bawełniane posegregowane w różnych kategoriach ze względu na rodzaj zamówienia i materiału. Sprzedajemy surówki przystosowane do dalszego barwienia oraz obróbki, bawełnę białą wykorzystywaną powszechnie do produkcji pościeli, prześcieradeł , poduszek, obrusów, fartuchów a także tkaniny barwione mające zastosowanie w wytwarzaniu zabawek, zasłon, toreb ekologicznych i innych.

Jakość i bezpieczeństwo

Dobra bawełna to bawełna 100% jakości miękka, z gęstymi splotami włókien, bez skaz i wolna od szkodliwych dla zdrowia barwników, metali ciężkich i innych substancji alergennych. W naszym sklepie sprzedajemy towary spełniające te normy. Nasi zadowoleni Klienci wracają i polecają nasze usługi pocztą szeptaną, zapewniając nam najlepszy z możliwych rodzaj marketingu w branży.

Prosta forma zamówienia

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych Klientów stworzyliśmy prosta ścieżkę dostępu do naszych usług i produktów. Stworzyliśmy innowacyjną stronę internetową www.fratex.com.pl, dzięki której korzystając z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu możecie sprawdzić nasza ofertę, złożyć zamówienie, skontaktować się z nami.